O nas

Autoklinika S.C. Jerzy Paja istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1981 roku. Nasza firma została założona przez obecnego właściciela Jerzego Paja. Posiadamy ponad 35 letnie doświadczenie w naprawach blacharsko – lakierniczych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę oraz szeroki zakres napraw blacharsko – lakierniczych na najwyższym poziomie. Samochody to nasza pasja.

autoklinika-zaloga-m1

Autoklinika S.C Jerzy Paja to profesjonalna obsługa szkód komunikacyjnych. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych samochodów wszystkich marek.

Oferujemy rozliczenie bezgotówkowe z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Na miejscu załatwiamy wszelkie formalności związane z likwidacją szkód AC i OC pojazdów. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w zgłoszeniu szkody, przygotowanie samochodu do oględzin, załatwienie wszelkich formalności, kompletowanie dokumentów jak i kontakt z firmą ubezpieczeniową na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa.

Dysponujemy monitorowanym parkingiem, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją. Duża ilość naszych klientów, to klienci z polecenia, co ogromnie nas cieszy.

Bogate doświadczenie, stale rozwijane kompetencje pracowników i najnowocześniejsze wyposażenie warsztatu, w który stale inwestujemy i rozwijamy, pozwalają osiągnąć najwyższą jakość wykonywanych usług oraz krótkie terminy zleceń. Używany najwyższej jakości , ekologicznych lakierów wodnych.

zastepcze

W celu zapewnienia komfortu na czas pozostawienia samochodu do naprawy, mamy do dyspozycji kilkanaście samochodów zastępczych w różnych klasach , które są przyznawane dla klientów Autokliniki bezpłatnie na czas naprawy bezgotówkowej z OC sprawcy. Dla klientów prywatnych oferujemy wynajem samochodu zastępczego w atrakcyjnej cenie. Na wszystkie naprawy wykonane w naszym warsztacie samochodowym udzielamy gwarancji.

AUTOKLINIKA S.C JERZY PAJA OFERUJE:

  • szeroki zakres napraw blacharsko – lakierniczych samochodów wszystkich marek
  • kompleksowa obsługa szkód komunikacyjnych pojazdu ; mamy podpisaną umowę z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce.
  • zgłaszanie szkody i pomoc w wypełnianiu dokumentacji
  • naprawy z rozliczeniem bezgotówkowym
  • organizacja transportu samochodu z miejsca wypadku
  • oferujemy samochód zastępczy na czas naprawy
  • jesteśmy autoryzowanym serwisem naprawczym i wykonujemy oględziny dla firm: PZU S.A., TUiR „WARTA” S.A., UNIQA TU S.A. Aviva

Nasi specjaliści w Biurze Obsługi Klienta udzielą Państwu potrzebnej pomocy w wypełnieniu obowiązkowych druków, w zgłoszeniu szkody do firmy ubezpieczeniowej, oraz do banku lub firmy leasingowej.

POWIEDZIELI O NAS

Kompleksowa obsługa w zakresie likwidacji szkody, wszystko załatwione sprawnie na miejscu a naprawa rozpoczęta bardzo szybko. Cały czas miałam kontakt z warsztatem, dostałam również samochód zastępczy. Należy podkreślić piękną robotę blacharsko-lakierniczą. Jeżeli komuś zależy na jakości to nie będzie zawiedziony. Jeżeli dołożyć wzorowe podejście do klienta, spokój, profesjonalizm, miła atmosfera to warsztat zasługuje na najwyższą ocenę. Dodatkowo zauważyli zadrapanie lakieru w innym miejscu, które usunęli a nie musieli 🙂

Nic tak nie denerwuje jak „szkoda parkingowa”. Nawet najbardziej udane zakupy nie cieszą, kiedy przy ich przepakowywaniu zauważa się porysowane przez nieznanego sprawcę auto. Z taką właśnie szkodą trafiłem do Autokliniki. Oględziny na miejscu, zgłoszenie szkody również, na czas naprawy – auto zastępcze. Naprawa fachowa, w „gratisie” lśniący lakier. Tym, których spotka taka „niespodzianka” na parkingu jak mnie, polecam tę firmę.

TED, OPEL CORSA

Wszystko przebiegło w bardzo sprawny sposób: zgłoszenie szkody, termin naprawy jak i sama naprawa pojazdu. Polecam ten warsztat. Samochód odebraliśmy czysty, pachnący, wypolerowany.

SŁAWEK, RENAULT LATITUDE

Wszystko jak szwajcarskim zegarku począwszy od precyzji wykonania usługi kończąc na wysokiej jakości obsługi klienta oraz cenie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat każdemu kto miał „przygody ” blacharsko-lakiernicze ze swoim samochodem.

KAMIL, SEAT IBIZA

Świetny serwis, fachowa obsługa, jakość stawiają na pierwszym miejscu i to się ceni. Auto wygląda świetnie po lakierowaniu niedoskonałości. Polecam serwis Autoklinika!

ALARMYSLASK, SKODA FABIA