Formularz wizyty 2016-10-18T10:26:07+00:00

Umów się na wizytę w serwisie Autoklinika

Wypełnij formularz wizyty

Podaj dane kontaktowe oraz dane samochodu

Oczekuj na telefon potwierdzający wizytę

Wyślemy Ci e-mail i sms przypominając o wizycie

Co chciałbyś załatwić w zakładzie blacharskim?
Naprawić samochód po wypadkuPolakierować element (wpisz poniżej który element)Naprawić wgniecenie (np. drzwi, błotnik)Naprawić element plastikowy (np. zderzak)Wymienić stłuczoną lampęInna sprawa (wpisz poniżej)
Treść zgłoszenia / opis zniszczeń
Firma
Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Marka samochodu *
Model *
Rok produkcji
Nr rejestracyjny samochodu
Czy chcesz rozliczyć szkodę z ubezpieczenia?
Proponowana data wizyty w serwisie [datetime* data-wizyty date-format:dd/MM/yyyy time-format:HH:mm step-minute:30 first-day:1 change-month change-year]
Czy chcesz zholować samochód? *
Czy potrzebujesz samochód zastępczy? *
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji o ofercie przez Autoklinika s.c. Jerzy Paja, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997. Podanie danych jest dobrowolne, każdemu przysługuje prawo wglądu do nich i ich poprawiania. Firma Autoklinika s.c. Jerzy Paja zobowiązuje się chronić udostępnione jej dane osobowe i wykorzystywać je tylko do własnych celów.
* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej od Autoklinika s.c. Jerzy Paja zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres elektroniczny.

Wykonaj działanie, wpisz wynik w pole poniżej, a następnie wyślij wiadomość