Lakiernictwo

W Autoklinice gwarantujemy kompleksowe lakierowanie pojazdów z użyciem produktów najwyższej klasy.

Nasza lakiernia wyposażona jest w najnowocześniejsze narzędzia i bezpyłową kabinę lakierniczą.

To wyposażenie oraz lakiernicy z doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami, są naszym atutem i zapewniają najwyższej jakości naprawy samochodów osobowych.

Prace przygotowawcze przeprowadzane są na stanowisku wyposażonym w komorę lakierniczą typu strefa „Duster 3000”. Końcowe lakierowanie przeprowadzamy w bezpyłowej komorze lakierniczej typu „Lagos”, która gwarantuje nieskazitelną powłokę lakierniczą.

Wyposażenie lakierni:

  • bezpyłowa komora lakiernicza „Lagos”
  • ramię odpylające „Jolly”
  • komputerowy dobór lakierów
  • własna mieszalnia lakierów wodnych firmy „DuPont”
  • wysokiej jakości urządzenia pomocnicze

lakiernia-1

Lakiernia Autokliniki poza zaawansowaną technologią i nowoczesnym sprzętem, stosuje produkty lakiernicze z „najwyższej półki”. Podczas wielu lat pracy testowaliśmy już wszystkie dostępne systemy lakiernicze. Dla naszych klientów wybraliśmy najlepszy z możliwych – „DuPont Refinish Cromax Pro”. Są to produkty bezkonkurencyjne pod względem siły krycia.

Klientom Autokliniki przypadają do gustu dobierane kolory efekt końcowy lakierowania samochodu. Samochód wyjeżdżający z naszej lakierni ma niezwykły połysk i wygląda jak nowy.

W trosce o trwałość i bezpieczeństwo powłoki lakierniczej przed drobnymi zarysowaniami, każdy samochód opuszczający nasz warsztat, zabezpieczany jest powłoką teflonową renomowanej marki. Preparat tworzy trwałą warstwę ochronną na lakierze, nadaje mu blask, zapobiega „trzymaniu się” brudu i ułatwia spływanie wody.